Базові правила для проживання на віллах

Кожна окрема вілла має власний порядок заїзду та виїзду,  правила депозиту,  використання постільної білизни та прибирання.
В інформаційному листі завжди вказуємо адресу та геолокацію аби якнайлегше потрапити до вілли автомобілем.

 

Поселення та виселення:

Реєстрація відбувається безпосередньо на віллі. Точне місце розташування вілли та решту контактних даних Ви отримаєте лише після підтвердження бронювання та повної оплати бронювання.

Вілла доступна для поселення не раніше ніж 16:00, якщо інше не повідомлено власником, адже потрібен час аби зустріти наступних гостей належною чистотою та порядком. В будь-якому випадку, власні речі Ви можете залишити на віллі поки очікуєте на поселення.

Після реєстрації Ви отримаєте ключі та додаткову інформацію щодо проживання та користуванням інвентарем на віллі.

Виселення необхідно здійснити до 10:00. Ви зобов’язані передати ключі від вілли власнику.

Якщо Вам потрібно покинути віллу раніше, будь ласка, повідомте про це заздалегідь.

Ви значно полегшите процес реєстрації, якщо заздалегідь будете контактувати з власником за номером телефону або за допомогою месенджерів.

 

Депозит:

Власники вілли завжди просять залишити депозит перед Вашим поселенням аби гарантувати покриття витрат на додаткове прибирання або як компенсацію за пошкодження інвентарю на віллі або елементів інтер’єру. Розмір депозиту у Вашому випадку складає ________  EUR.

Заради уникнення непорозумінь, просимо Вас негайно повідомити власника про виявлені Вами пошкодження інвентарю чи елементів інтер’єру як тільки Ви це помітите, а найкраще, проведіть огляд приміщень разом з власником або його представником під час реєстрації.

Для того аби Ваше проживання було максимально комфортним, повідомте про свої побажання або вимоги заздалегідь або під час реєстрації.

 

Певні заборони:

На віллах заборонено проводити масові заходи, гучні вечірки.

Якщо Вам необхідно запросити велику кількість гостей (понад чотири особи) Вам необхідно це узгодити з власником вілли та отримати від нього дозвіл.

Далеко не всі вілли радісно сприймають проживання разом з Вами домашніх улюбленців, а деякі власники категорично проти проживання з тваринками.  Такі моменти потрібно узгоджувати під час бронювання бо це є важливою обставиною для підтвердження чи скасування Вашого бронювання.

В переважній більшості країн існує заборона на гучне прослуховування музики чи перегляду телевізору після 22:00. Візьміть це до уваги, оскільки важко зрозуміти як налаштовані Ваші сусіди і чи не був у них сьогодні важкий день.

Прибирання на віллі відбувається лише перед Вашим приїздом та після Вашого виселення. Якщо Вам стане необхідним додаткове прибирання, то ця послуга додатковою та платною.

 

Ці правила носять загальний характер і власники можуть висувати додаткові вимоги чи встановлювати додаткові правила перебування.